4000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi oyun bilgisayarı

https://www.itopya.com/da-v35-amd-ryzen-5-1600-msi-rx570-armor-4gb-oc-8gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar

Toplam 4 bin bütçemiz var gaming alanında bu pcden iyisini bulabilirmiyiz?

kullanici934658 kullanici934658 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gerçekten sistem çöp ben 4000 TL'ye 1660Super'li sistem dizdim o sistemi almayın derim. Ayrıca itopya dan da alışveriş yapmayın satış sonrası destek 0.
    Aşağıda parçalar var bakabilirsiniz.

    B450M S2H

    XPG SX6000 Pro M2 SSD 512 GB

    Zotac GTX 1660Super.

    Corsair Carbide Spec Delta

    Ryzen 5 1600 12nm

    8x2 Corsair vengeance RAM = 484 TL

    Yukarıdaki sistem toplmda 4500 TL Yapıyor bu fiyata alınabilecek en iyi sistem,işlemci hariç aynı sisteme sahibim, çok iyi bir sistem eğer indirimlerde denk getirebilirseniz 4000 TL'ye rahat toplarsınız. Hazır sistemlere bakıyorum ama hiçbiri gözüme kesmedi saçm sapan parçalar var kullanmışlar şu an araştırıyorum yukarıdaki sistemin aynıısını haızr sistem olarak bulabilirmisin diye.

    hydra hydra (3800)