4000 TL Toplayacağım Pc . Sizce Nasıl ?

(3900TL Civarı ) 4000 TL'ye Ekipmanlar Ve Pc Topladım.

Ancak SSD Yok. Nedeni İse Çok Pahalı.

240 GB Bir SSD Alınacağa Yere 8GB Ram Alırım.

---------------------------------------------------------

Sistem ;

Anakart : Msi B250M Pro-Vd

İşlemci : İntel Core İ5 7400 - 3.00 GHz - 6MB

Ram : Adata Premier - 8GB -  2133 MHz - DDR4

Ekran Kartı : Galax GTX1050Ti EX OC

Disk : Seagate Barracuda 2TB - 7200RPM

Kasa : Power Boost Royal Serisi Kırmızı Led Kasa

Psu : Cooler Master 500W Bulk

Sizce Psu Ses Yaparmı ?Psu Link

--------------------------------------------------------------------------------

Ekipman ;

Klavye : Logitech G213 Prodigy

Mouse + Pad : Logitech G300S + Logitech Pad

 Hoparlör : Logitech S120

Wireless Adaptör : Tp-Link WN821N - 300Mbps

Monitor : Acer K202HQLAB - 1366X768 (Nvidia Kontrol Paneli İle Özel Olarak 1920X1080)

--------------------------------------------------------------------------------

Bir Adet Kulaklık Önerirmisiniz .

​​

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @malgibiolan hayırlı olsun

    Sistem gayet iyi ancak bu sistemde SSD olmaması seni üzer. 2 TB yerine 1 TB lık HDD al üstüne az miktar para koy SSD al, GTA 5 gibi oyunların açılma süreleri çok uzun SSD alarak dahada hızlı açılmasını sağlayabilirsin

    Ama sistem ile ilgili şüphen olursa Youtube da  sistem karşılaştırmalarıno izle Performanx testletine bak.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @nvidiagtx Ssd Alsam Bile O Ssd'ye C Atacam Yani Oyunları D De tutmayı düşünüyorum malgibiolan 6 yıl önce
    • Bir Fark Olmaz malgibiolan 6 yıl önce
    • Tamam sen bilirsin ancak Sistemi SSD yr kurmak synı zaöanda sistemide hızlsndırır karar senin @malgibiolan hayırlı olsun nvidiagtx 6 yıl önce
    • İleride Alırım malgibiolan 6 yıl önce
    • @nvidiagtx Açamayacağı Oyun Olurmu ? birde Psu Ses Yaparmı ? malgibiolan 6 yıl önce
    • Güncel oyunların hepsini açabilecek güçte, yanlız Gold rush gibi extreme aistem gerektiren oyunları açmayabilir, ama ne açar diyorsan Gta v açar Pubg açar csgo açar daha sayamadığım oyunlatıda açar call of duty advanced warfare gibi açar nvidiagtx 6 yıl önce