403 Forbidden Hatası

merhaba internete wifi ağından bağlandığım zaman web sitesinden forbidden hatası alıyorum fakat tlefondan bağlandığımda ya da farklı bi bilgisayar ile ve farklı bir ağdan bağlandığım zanam hata vermiyor bunu nasıl halledebilirim acil

demexf07 demexf07 (1)
9 yıl önce sordu

  • cevabımı güncelledim. Açıklamalarınızı yorum olarak yazarsanız daha cabuk haberdar olurum. cemkara 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Eğer giriş yaptığınız cihaz bir bilgisayar ise, Proxy  (Vekil sunucu) ayarlarını kontrol edin.

ZanMate, Hotspotshield, Cyberghost, UltraSurf gibi bir proxy yazılımı kullanıyorsanız bu programı devreden çıkartın veya başka bir sunucu üzerinden bağlanmaya çalışsın.

Muhtemelen bir proxy yazılımı yüklediniz ve o yazılım şuanda hata veren bir sunucuyu kullanmaya çalışıyor.

Ayrıca tarayıcınızı resetlemek işe yarayacaktır.

Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce cevaplandı

  • teşekkür ederim yardımınız için :)) demexf07 9 yıl önce