"404 - File or directory not found." hatası

Merhaba,

Bu hata her sitede olmuyor fakat vikipedi ve harp okulunun sitesinde oluyor. Bir de, bir oyunun sitesinde oluyor. VPN açınca çözülüyor ama. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Server Error

404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    404 - File or directory not found. hatası dosya ya da klasör bulunamadı hatasıdır. Örneğin bir linke tıklarsın. Link indirme linkidir ama dosya sunucudan kaldırılmıştır, silinmiştir o zaman 404 - File or directory not found. hatası alırsın.

    Hatanın VPN açılınca çözülmesi çok ilginç.  Bana tam link verirsen kontrol edebilirim.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi -- http://www.hho.edu.tr/ -- http://www.newstarsoccer.com/ toprak34 5 yıl önce
    • Tüm siteler bende açılıyor @toprak34 Kullandığın bir proxy sunucu var mı? Senin bağlantın sunucuya doğrudan erişmiyor gibi. Sanki bir proxy üzerinden sitelere erişiyormuşsun gibi görünüyor. alattin 5 yıl önce
    • @alattin Yok abi de şimdi modemi kapatıp açtım düzeldi toprak34 5 yıl önce
    • @alattin Teşekkürler ilgilendiğin için :) toprak34 5 yıl önce
    • @toprak34 sen modemin firmware'ini bi kontrol et güncelleme var mı diye, bu olan normal değil :) alattin 5 yıl önce
    • @alattin Onu nereden ve nasıl kontrol edeceğim? toprak34 5 yıl önce
    • @toprak34 modem arayüzüne girmen lazım. 192.168.2.1 gibi bir ipsi vardir. Oradan da System tools gibi bir bölümde Firmware ile ilgili bir bölüm vardır. alattin 5 yıl önce