4500-5000 TL PC ÖNERİSİ?

Merhaba eski bilgisayarım baya eskidiği için sattım ve şuan bana fiyatı ortalama 4500-5000 tl olan , yeni nesil oyunları rahat oynatan , hızlı ve sorun çıkartmayan sağlam bir masaüstü pc lazım. kullanma amacım bana en fazla gta 5 açsın , webde rahatça gezinebileyim , adobe programlarını rahatça çalıştırsın gibi gibi. sizin önerdiğiniz bir pc varsa veya bu fiyata en iyi toplama pc varsa yazarsanız çok yardımcı olursunuz.

hsyn01 hsyn01 (52)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    5800 TL. Eğer Fiyat fazla diyorsan SSD'yi aşağıda ki 240 GB SSD ile değiştirip, RAM'i de aşağıda ki RAM yaparsan

    Neo Forza 8 GB 3000 MHz RAM ( 2 ADET )
    WD Green 240 GB SSD

    5523 TL tutuyor, SSD'den düştüm, RAM'den ise MHz'den düştüm.

    hydra hydra (3800)