4500 Lira bütçeli notebook tavsiyesi

Bütçem maks 4600 TL. Gaming notebook almak istiyorum. En iyi ne önerebilirsiniz?

newabadit newabadit (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • Hp olan bilgisayar dar boğaz olmaz mı o işlemci ile? newabadit 4 yıl önce
    • Hp kullanan arkadaşlarım var gayet memnunlar fakat ben onu beğenirsin diye ekledim yoka 2 tane bilgisayar ekledim gayet iyi bilgisayar 3 ü de 3 ünden birini ala bilirsin rahatca @newabadit darkcrak 4 yıl önce
    • Diğer ikisi için teşekkür ederim ama 1050 olmaları biraz rahatsız edici:/ 1050 için çok kötü yorumlar görmüştüm, ama bu bütçe ile 1050 uygun gibi. Hp için 1650 var ama işlemci çok kötü, o yüzden görüntü oluşturma ve işleme hızında aksama olan dar boğaz olabilir diye düşündüm newabadit 4 yıl önce
    • HP bilgisayarlar iyidir fakat çok dandik'de değiller gibi fakat karar senin hangisini beğenirsen onu al ben sadece senin bütcene göre bir bilgisayar önerdim. @newabadit darkcrak 4 yıl önce
    • Yok sorun hp değil :) işlemci ve ekran kartı farkı. Arada uçurum var gibi ona takıldım da, yoksa teşekkür ederim öneriler için newabadit 4 yıl önce
    • Aynen öyle görünüyor hp bilgisayarın özellikleri düşükmüş @newabadit darkcrak 4 yıl önce
    • Diğer ikisi için monster mı casper mı dersiniz? Aynı özellik neredeyse ikisi de newabadit 4 yıl önce
    • Monster iyi bir bilgisayar monster ala bilirsin @newabadit aslında ikisi de iyi ama monster al ben casper almıştım memnun kalmamıştım sen en iyisi monster al çok memnun olanlar var monster'dan darkcrak 4 yıl önce
    • Teşekkür ederim newabadit 4 yıl önce
    • Önemli değil :) darkcrak 4 yıl önce

    Dostum lenovo ve hp serisine bulaşma derim şuan altımda lenovo legion y520 var 2 senedir kullanıyorum pek memnun kaldığım söylenemez yazın masaüstü bilgisayar toplayacağım dolar kuruda artık arttığından dolayı alacağın laptoptan pek performans bekleme gtx 1050 dediğimiz ekran kartı artık 4-5 senelik ekran kartı oldu artık emekli sayılır üstelik oyunlarda artık 8 gb ram yetersiz kalıyor işlemciler konusunda pek birşey diyemem ama amd tercih etmen daha mantıklı olacak çünkü intel işlemciler biraz daha pahalı oluyor.Şuanki aklım olsa masaüstü bilgisayar toplardım ısınmı derdi v.s olmazdı fakat laptop seçtiğinize göre sanırım fazla geziyorsunuz.Uzun ömürlü olsun başım ağırmasın diyorsanız bütçeyi biraz daha açmanız inanki daha iyi olur paranız çöpe gitmez.hp ise çok ısınan bir bilgisayar o yüzden pek tavsiye etmiyorum soğutucuda pek mani olamıyor.

    ardayilmazvarol ardayilmazvarol (12)