4GB Ramli bilgisayara ilave 4 GB mi taksam yoksa 8GB mı taksam?

beyler bende laptop var 1tb i58.nesil 64 bit win10 2gb ekran kartı

2 ram slotu var 64gb a kadar ram destekliyor

birinde 4gb ddr4 2400mhz ram var

2. slota aynı özelliklere sahip 8gb ram mi taksam oyunlarda daha iyi olur yoksa 4gb mı taksam

ttt5885 ttt5885 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    4 GB ram aşırı düşük ve senin 8 GB ram taksan daha giyi olur yani 4+8=12

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sormak istediğim 4 + 4 dual çift kanal mı daha iyi yoksa 4 + 8 = 12 GB mı daha iyi olur sanırım. Ben 12 GB tercih ederdim.  Dual channel çalışması sana aman aman bir fark yaratmayacak ama 12 GB fark yaratacak.

      murat murat (12492)
      3 yıl önce cevaplandı

        4 GB RAM'i satar 8+8 kullanırdım. Oyun oynuyorsun Dual Channel performansını hissedeceksin 8+8'de, ama 4+8'de hissedemezsin. Ben olsam 4'ü satar 8+8 yapardım.

        hydra hydra (3800)