4GB USB bellek 248 MB gösteriyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sandisk Cruzer marka 4GB'lık USB bellek gösteriyor. USB belleği biçimlendirme yapsam da, USB format atma programı da denesem de, internet bulunan ilgili videolara baksam da maalesef USB 4 GB haline gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
2 yıl önce sordu

  • Admin sorumu cevaplandırır mısınız? komando82 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Böyle bi şeyi ilk kez görüyorum youtubeye baktım  böyle bir videoyla karşılaştım umarım elimden geldiği kadar yardımcı olabilmişimdir

oguzhan08 oguzhan08 (45)