5+1 Ses sisteminin tekinden az ses geliyor

Merhabalar arkadaşlar orta hoparlörden hışırtı uğultu şeklinde sesler gelmeye başlamıştı bende hoparlörü fişten çıkartım etresi gün tekrar fişe taktığımda orta hoparldan az ses dier hoparlörden normal ses geldiğini fark ettim ama hışırtı gitmişti subwoofer'den orta hoparlörü sağ sol taktım hoparlörde sorun varmı diye sağ sol ve diğer jacklarda sıkıntı yok hoparlördede sıkıntı yok hangi hoparlörü subwoofer'da orta hoparlöre ses veren kısma taksam ses az çıkıyor bilgisayarda sıkıntı vardır diye düşündüm pcye takılan jacklara elimizi dokununca bayağı bir ses çıkıyor subwoofer'da center speaker yazan yani orta hoparlör kısmına takıp denedigimde yine ses az ama diğer yerlere taktığımda ses yüksek çıktı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

bordo38 bordo38 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar yeni birşey daha fark ettim ses sisteminin ses açma yerinde ses seviyesi en yüksekte iken ses çok düşük orta yerlere alınca biraz daha ses yükseliyor ama bu olay yine sadece orta hoparlörde olan birşey diğerlerinde sıkıntı yok

    subwoofer jack giriş bölümünü açtım kondansatör'lerin hali bu şekilde patlamışmı anlamadım kondansatör üstünde etrafında gözüken o siyah şeyler etrafına sarılı plastik sanırım ısınmadan dolayı olmuş flood için özür dilerim.

    bordo38 bordo38 (3)