5+1 sistemi televizyona nasıl bağlanır?

Logitech z506 aldım. Philips TV'ye bağlayamadım.

Ses sisteminin bağlantı uçları:
Logitech z560 bağlantı

Philips TV'nin girişleri:
Philips Tv

muco42 muco42 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://hizliresimupload.net/resim.php?i=7RTSjh85.jpg

    muco42 muco42 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Kırmızı (L-Left) / Beyaz  (R-Right) bunlar stereo ses çıkışı, analog ses çıkışı.

      Senin RCA yani anaglo bağlantıcı 5+1 sisteme bağlayacak bir çeviriciye ihtiyacın var.

      RCA rto 5+1 ses sistemi

      Logitech 5.1 Game Console Adapter Convert Rca Plugs To A Single

      hakan hakan (15424)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Tesekkur ederim cok hizli cevapladiginiz icin, bu sekilde tum hoparlorlerden ses gelecek degil mi ? muco42 7 yıl önce
      • Gerçek bir Surround yani 5+1 gibi olmaz. Ama tüm hoparlörlerden ses gelir. Çıkış analog olduğu için 5+1 tam anlamıyla çalışmaz. hakan 7 yıl önce