5 GB'lık dosya DVD'ye nasıl yazdırılır?

dosya 4.97 gb. tek dvd ile teslim etmem gerek ama dvd 4.7 gb. ne yapabilirim?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Dosyayı WİNRAR ile Sıkıştırıp Atabilirsin Winrar Dosyaları .rar haline getirdikten Sonra Dosyaları Sıkıştırıp Boyutunu Düşürür

    Bence Böyle Yapmalısın...

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • o zaman 2 winrar dosyasına bölünüyor. toplamları yine 5gb. yanlış yapıyorum galiba? misty 6 yıl önce

    Eğer dosyaları içine atmak istiyorsan program kullanman lazım..

    NERO PROGRAMINI KULLANMAN İŞİNE GÖRECEKTİR

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

    • merhabalar Cevap Yazmadan önce Soruyu okurmusunuz dosya 5 gb diyor DvD 4 GB diyor nvidiagtx 6 yıl önce