5 Mayıs 2018 Instagram durduruldu hatası

Instagram durduruldu hatasının çözümü nedir? Instagram durdu, uygulamaya giremiyorum.

Instagram'a girerken "durduruldu" hatası alıyorum çözümü nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yaklaşık 1-2 saattir Instagram'a girmeye çalışırken instagram durduruldu hatası alıyordum. Tam problem bende zannediyordum ki Facebook'ta bir grupta aynı maalesef instagram durdu sorunuyla karşılaşan pek çok kişi gördüm. Bu nedenle yaşanan bu instagram durdu sorununun çözümünü paylaşmak istiyorum.

    Instagram durduruldu hatasının çözümü nedir?

    Öncelikle şunu söyliyim, öyle silip yüklemeler falan sorunu çözmüyor boşuna vaktinizi harcamayın. Çünkü silip yüklediğinizde de hatalı olan sürüm kurulmuş olacak ve hiçbir şey değişmeyecek.

    Ben instagram durduruldu sorununu uygulamanın eski bir sürümünü yükleyerek çözdüm. Instagram'ın eski bir sürümünü telefonuma kurdum ve sorunsuz bir şekilde hesabıma girebiliyorum artık. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu çözebilirsiniz:

    1. Buradan Instagram eski sürüm apk indirme sayfasına gidin.
    2. Gelen sayfadan yeşil renkli İndir butonuna basın ve apk dosyasını indirin.
    3. İndirdikten sonra yapmanız gereken apk dosyasını kurmak.

    Eğer eski sürümü kurmanıza rağmen instagram durduruldu hatası çözülmediyse, alternatif olarak şunları deneyebilirsiniz:

    Instagram'a VPN ile girin:
    Bazen VPN açıp uygulamaya girmek buna benzer sorunları gerçekten çözebiliyor. Örneğin kısa süre önce GM 8 kullanıcıları instagramdan atılma sorunu yaşıyordu ve VPN ile sorunu çözen çok kişi gördük. Bunun için Inf VPN nedir? Inf VPN nasıl kullanılır? linkine tıklayın ve Inf VPN uygulamasını indirip bir de Instagram durduruldu sorununu öyle çözmeyi deneyin.

    Instagram durduruldu hatası nasıl çözülür? linkine tıklayıp orada anlatılan işlemleri de deneyin.

    Buna rağmen instagram durduruldu hatasıyla karşılaşıyorsanız artık yapacak bir şey yok. Yeni bir güncelleme gelmesini beklemelisiniz.

    omercik omercik (9418)