5 yıl önceki Whatsapp konuşmalarını bulmak

10 yıldır aynı telefon numarası ile whatsapp kullanıyorum fakat gmail hesapları değişikti benim için önemli olan 2015 yılında hangi hesabı kullanmış olduğum.

Benim asıl sorunum 2015 yılında birisiyle yapmış olduğum bir görüşmeyi bulmak whatsapp tan fakat ne o zaman vermis olduğum gmail hesabımi hatırlıyorum nede o zaman ki telefon yok en azından gmail hesabımi bulsam yedekleme yapılmış olabilir

kullanici790876 kullanici790876 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp yedekleri telefonda tutulur. Bir ihtimal Google Drive'a yedeklemiş olabilirsiniz.

    https://accounts.google.com/signin/v2/usernamerecovery?flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=ServiceLogin adresine gidin ve o zaman kullandığınız telefon numarasını yazın. Eğer telefon numaranız ile Gmail doğrulaması yaptıysanız gmail size hesap bilgilerinizi getirecektir.

    hakan hakan (15394)