50 gb disk nasıl vericem

https://www.youtube.com/watch?v=6Bl9A0urWgM bu videoyu izledim fakat burda düşük mevlalarda sayılar giriliyor bu sayıyı nasıl 40 gb yapıcam lütfen yardım edin

konsol konsol (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    40000 yazsan yeterli olur illa  tam değer girmek zorunda değilsin. Sen boş ver 1024 katını filan. 400000 değeri 39GB filan yapar. Düz devam et sen.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    olmuyor hata veriyor fazla yazı yazamıyorum discord falan varmı reiz

    konsol konsol (1)