50 TL civarı kulaklık önerisi yapar mısınız?

Merhaba, sadece telefonla görüşme yapma amaçlı kablosuz kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Sadece ses kalitesi önemli. Teşekkürler.

rzgr rzgr (17)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Dostum teşekkürler ama kablosuz yok mudur :) rzgr 2 yıl önce
    • @darkcrak rzgr 2 yıl önce
    • Kablosuz da önerebilirim @rzgr hemen ekleme yapıyorum. darkcrak 2 yıl önce
    • Bu arada biraz bakındım da 50 TL'ye bluetooth kulaklıkların pek sağlıklı olacağını sanmıyorum. Bilmediğim markalar ve replika markalar bulunmakta 50 TL'ye yani pek güvenemiyorum sonra kulağında patlamasın pil. @rzgr darkcrak 2 yıl önce
    • @darkcrak peki en uygun fiyata güzel bir şey önerebilir misin rzgr 2 yıl önce
    • 110 TL - 130 TL ye var @rzgr darkcrak 2 yıl önce
    • @rzgr ekleme yaptım fakat 2 tane ürün yurt dışından geleceği için 15 gün sürebilir veya 1 ay. darkcrak 2 yıl önce