50 TL'ye kadar kulakiçi kulaklık önerileri

Arkadaşıma kulaklık almak istiyorum genelde oyun oynar müzik dinler. Kulak içi kulaklık önerebilir misiniz? Maksimum 50 TL olmalı.

En iyi kulaklık markaları nedir?

En iyi kulak içi kulaklık hangisi?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Snopy SN-R2 öneririm. Ben uzun süre kullandım. Eğer papağanım kablosunu kemirmeseydi şuan hala kullanıyor olurdum.

    Snopy SN-R2 (tıkla)

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Kulak içi lazım. ahakan 5 yıl önce

    JBL C100SIUWHT Kulaklık CT, IE, Beyaz bunu alabilirsin. Ne de olsa JBL. Fiyatı 45,89TL.

    Daha ucuz olsun dersen Philips SHE3590PP/10  öneririm. fiyatı 23,90TL

    Sony kulakiçi kulaklıklardan uzak dur. Neredeyse hepsinde sorun var. 1 sene sonra sağ veya sol taraftan ses gelmemeye başlıyor. 3 defa garanti ile değiştirdim en sonunda yoruldum bir daha götürmedim.

    alivecan alivecan (337)
    5 yıl önce cevaplandı

    • JBL olanı beğendim ama fotoğrafta kısa gibi geldi öylemi gerçekten yada uzatılıyormu ahakan 5 yıl önce