500 TL Ekipman Nasıl Dizerim ?

Şu Ekipmanları 500 Tl'Ye Nasıl Toplarım ?

- Klavye

- Mouse

- Speaker

- Monitör

- Wireless Adaptör

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

  • Bütçem Kısıtlı Kusura Bakmayın malgibiolan 6 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Monitör istediğin özelliklere göre değişir. O konuda tavsiye veremiyorum ama diğer aradıklarınla alakalı şunları önereyim.

Bütçen kısıtlıysa klavye ve mouse'u ayrı ayrı almak yerine klavye mouse set almak en mantıklısı olur.

Klavye mouse set: LOGITECH MK235

Hoparlör: LOGITECH Z207 Bluetooth® Computer Speakers

WiFi adaptör: TP-LINK TL-WN822N 300 Mbps

Bu 3 donanım 461 TL gibi bir fiyatı var. Monitör için bütçeni biraz daha yükseltmelisin.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

Merhabalar; Monitörü yazmıyacağım alacağın monitörde ne istediğini söylemen lazım söylersen monitörüde yazarım. HDMI/VGA/DVI/
Gaming ÜRÜNLER:

Klavye : ( Işıklı ve Kablosuz.) INCA IKG-446

Mouse : ( Işıklı ve Kablolu ) Everest SGM-X8

Speaker : ( Hoparlör ) ( Gaming bulamadım Hoparlör'ün Muhtemelen yoktur. ) Snopy SN-21

Wireless Adaptör : 1- Kablosuz Wifi Alıcı

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce cevaplandı

    Gaming monitörler çok pahalı. Ama diğerleri için tavsiye verebilirim.

    Tigoes K9 Ledli Gaming Klavye (tıkla)

    Everest SGM-X7 Kablolu Oyuncu Mouse + Mouse Pad (tıkla)

    Tigoes G-7000 7.1 Titreşimli Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı (tıkla)

    Wireless Adaptör için de @farurhenho'nun dediğini alabilirsin.
    Bu arada, speaker değilde kulaklık verdim çünkü, eğer CS:GO gibi oyunlar oynuyorsan ses kasman için daha faydalı olur.
    Birde Everest mouse'u çok dikkatli kullanmalısın. Güzel bir mouse ancak hassas. Bunların hepsi 139 TL ediyor. Mouse tutuşuna göre, Steelseries (Biraz pahalı) veya Logitech G300S alabilirsin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @toprak34 Everest Nasıl Sadece Oyun Oynayacağım malgibiolan 6 yıl önce
    • @malgibiolan Bendede önerdiğim mouse var, bir sıkıntısını görmedim. Ama dediğim gibi daha 350 TL falan kalıyor. Everest yerine SteelSeries veya Logitech alabilirsin. toprak34 6 yıl önce

    Marka kötülemek gibi olmasın ama everst,frisby ve incanın yanından geçme derim
    mouse ; Logitech g300s yada steelseries rival 100
    klavye ; motospeed ck104 veya daha üst modeli
    bu iki konuda az çok tecrübeliyim o yüzden sadece bunları söyleyebileceğim bide wifi adapter için mesafe yi söylemelisin az  mesafe ise ucuz almanda sıkıntı olmaz

    ahmet5847 ahmet5847 (92)