500 TL İşlemci Anakart Ram Önerisi

merhabalar  bilgisayarım socket 775 pin işlemci var malum günümüz oyunlarını kaldırmıyor kasıyor.Bende bunu yeni orta seviye bir parça alarak güncellemek istiyorum.Bana önerebileceğiniz Parça varmdır acaba limit 600 tl de olabilir ama 500 geçmezse sevinirim.

usta09 usta09 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    600 TL ye işlemci, Anakart, Ram mi istiyorsun cevaplar'a baktıgım zaman ram 600 ü geçmesin demişsin. Bu arada İntel Core 2 Quad Q8300 sana performans artışı değil performans kaybı yaşatacaktır

    Not: Daha iyi performans alabilmen için bütçeni 750 TL ye çıkarmalısın. 600 TL az kalacaktır.

    İŞLEMCİ =  İntel Pentium G4600 =

    ANAKART =   MSI H110M PRO-D

    RAM =  Hi-Level 8 GB 1600Mhz

    Fiyatlarını yazmadım farklı sitelerde farklı fiyat AliExpress'de 140 TL Türkiyede 250 TL.

    Donanımla ilgili soracağın soru varsa sorabilirsin. Siteden çıkmıyorum.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      İşlemci 2 Tane Buldum .

      1-) İntel Core 2 Quad Q8300 - 145 TL - GittiGidiyor

      2-) İntel Pentium E6300 - 18.90 TL - GittiGidiyor

      Ram İçin Anakart Özelliklerini Vermemişsin.

      malgibiolan malgibiolan (307)
      6 yıl önce cevaplandı

      • quad q8300 fiyatı ucuz olmasına rağmen oyunlarda Çok fazla performans kaybı yaşatacaktır nvidiagtx 6 yıl önce

      saol kardeşim benim demek istediğim yeni bir anakart yeni bir işlemci yeni ram orta seviye olucak şekilde max 600tl civarı olursa iyi olur.

      usta09 usta09 (37)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Laptopmu Masaüstümü ? malgibiolan 6 yıl önce
      • masaüstü kardeşim usta09 6 yıl önce