500 TL'ye hangi işlemciyi almalıyım?

Bütçem 500 TL. İkinci el olmazsa sevinirim. 500 TL'ye güzel işlemci alamazsın demeyin zaten şuan alabileceğim en kötü işlemci bile şuanki işlemcimden kat kat daha iyi olur. İntel önerirseniz sevinirim babam intel dışı kabullenmiyor.

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    500 TL'ye sıfır işlemci yok ki? Anakartını da bilmiyorum. 500 TL'ye ikinci el bile bulabileceğini zannetmiyorum.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Araştırırsan bulursun kardeşim sıfır işlemci var ikinci el yazmıyor bakarsan görürsün yanlış bilgi verme emrah1996 3 yıl önce
    • Önerdiklerinden bir tanesi sıfır değil. :) i5 3470'in resmi üreticisi bile desteği kesmiş nasıl sıfır oluyor? @emrah1996 hydra 3 yıl önce
    • Kardeş orda 2.el diye bişey yazmıyor 24 ay garantisi var diye yazıyor nasıl 2.el oluyor anlatırmısın emrah1996 3 yıl önce
    • Dostum olay orada garnatisinin olması sıfır olduğu anlamına glemiyor ki? Mağaza kendi garanti uyguluyordur, ürünün intel desteği bile kesilmiş ürün üreitlmiyor garantisi de buna bağlı olarak olmuyor. @emrah1996 hydra 3 yıl önce

    Kardeşim sana öneririm önermesine fakat anakartına uyumlumu veya eski işlemciyle uyumlumu onu bilemem önerdiklerim sıfır işlemci ikinci el degil aşağıdan bakabilirsin

    https://www.hepsiburada.com/intel-core-i5-3470-3-2ghz-6mb-cache-tray-islemci-p-HBV00000JHOF2?magaza=dunyaucuz

    https://www.hepsiburada.com/intel-celeron-g3930-2-90ghz-lga1151-2mb-cache-islemci-p-HBV000008CK51?magaza=Kalem%20Center

    https://www.hepsiburada.com/intel-celeron-g4930-3-2ghz-1151-pin-2mb-cache-islemci-p-HBV00000Y7JPP?magaza=Nepal%20Bili%C5%9Fim

    emrah662020 emrah662020 (30)