500 TL'ye kadar tablet tavsiyesi

İnternette youtube da rahatça donmadan takılmadan gezinebileceğim tablet arıyorum arkadaşlar. Fiyat başlıkta belirttiğim gibi en fazla 500 Tl olabilir lenovo tab 7 çok şık durdu gözüme ama hızı vs nasıl bilemedim.

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lenovo Tab 7 Essential tablet güzel ama 8GB hafızası varmış. Zaten Android bir kısmını kullanıyor, sana ortalama 4-5 GB bir şey kalacak. Onu alacaksan yanına bir de en az 16 GB hafıza kartı almanı tavsiye ederim. Onun dışında gayet güzel görünüyor. Zaten tabletlerin kullanım amacı genel olarak senin isteğin için oluyor. Daha fazlasını yapmak isteyen kendine bilgisayar alır.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hocam ekrani nasil sizce bir de 1 gb ram yeterli olurmu dediklerim icin ahakan 5 yıl önce
    • Ekran çözünürlük bakımından kötü, HD bile değil. Benim bakış açıma göre hiçbir albenisi yok. Dediğim gibi eğer sadece YouTube'da video izlemek, internette dolaşmak için alacaksan al. Daha fazlasını yapmaya başladığın an aldığına alacağına pişman olursun. İnternetten biraz baktım Reeder T8 diye bir tablet var, o nispeten daha iyi. Bütçeni azcık yükseltebilirsen onu tavsiye ederim ben. @ahakan omercik 5 yıl önce
    • Buldugunuz tablet fp olarak guzel duruyor bende casper via s10 bulmustum reeder fiyat olarak dusuk ama ozellik olarak fazla ozelliklere sahip butceyi artirabilirim son olarak sizce casper via s10 mu reeder t8 mi ? ahakan 5 yıl önce
    • İkisi arasında kullanıcı deneyimini aşırı etkileyecek bir fark göremedim. Ben olsam Casper via s10 alırdım @ahakan omercik 5 yıl önce