5000-5500 TL Telefon Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba günlük kullanım için android telefon arıyorum.

Oyun oynayan biri değilim benim için kamera ve özellikle ekran canlılığı çok önemli bu fiyat bandında önerebileceğiniz android telefonları bekliyorum.

lexanez lexanez (5)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba. Size tavsiyem Samsung Galaxy S20 FE, telefon fiyatına göre güzel bir kameraya sahip. Daha önce kullandığım telefonlardan. Gerek işlemci gerek kamera olsun sıkıntısız kullanabilirsiniz. Ancak fiyatı 5.600 civarlarında. Ayrıca ilk aldığımda beni tek düşündüren şey tasarımı oldu, birazcık farklı bir tasarıma sahip (ses, açma kapama tuşunun yeri ilk zamanlarda bana biraz farklı gelmişti.) Zamanla alışırsınız, kılıf takarsanız daha kolay olur. İnternetten değil de mağzadan alacak olursanız da ne dediğimi anlarsınız. Ama bu çok dikkate almanız gereken bir şey değil.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Hocam o telefonda ısınma sorunu var diyolar.Bu ne kadar doğru,bir süre kullanmışsınız sizin izleniminiz ne oldu? lexanez 2 yıl önce
    • Siz bakmayın söylentilere. Ben uzun süredir kullanıyorum, ısınmayla ilgili hiçbir sorunum olmadı. xbedirhanx 2 yıl önce