5000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Merhaba arkadaşlar 5000 tl sistem toplamak istiyorum. Monitör dahil olacak. Önerilerinizi bekliyorum.

https://inventus.com.tr/dedicated/unlost/unlost.aspx

8gb ram

MSI 1050Ti Gaming X 4G Ekran Kartı**

ve monitör 4939 Tl kafama yattı sizce alınabilecek en iyisi mi bu pc?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Reklam gibi olmasın ama Teknobiyotik sitesinde çok iyi toplanmış hazır oyuncu sistemleri var. Kaliteli parçalar ile sistemleri topluyorlar şahsen bir yakınıma almak istesem bende bu sistemleri tercih edebilirdim.

    Teknobiyotik Oyuncu Sistemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

    ----------------------------------------------------------

    Ayrıca mesajınızda belirttiğiniz sistemde 2200G serisi işlemci kullanılmış. Bu işlemci hem CPU hemde GPU modullerini bir arada barındıran bir APU işlemcisi. Yani hem bu işlemcinin kullanılması hemde sistemde harici bir ekran kartının olması bana çok mantıklı gelmedi açıkçası. Bu açıdan harici bir ekran kartı kullanılacaksa APU olmayan ve alınabilirse Intel 8.nesil bir işlemci veya AMD Ryzen 2.nesil bir işlemci almanız daha mantıklı olabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    5 yıl önce cevaplandı

    • https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/amd-ryzentm-5-1500x-3-5ghz-gtx1070ti-8gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-oyun-bilgisayari.html anakartla beraber 5500 lirayı buluyor bütçeyi biraz zorlayarak alabilirim. Ne dersiniz bu pc ye? ahakan 5 yıl önce
    • Kasanın fiyatı şuanda 5308 TL, ama içinde ssd bulunmuyor. Bu böyle bir sistem için büyük eksiklik içine 120GB lik ssd eklenirse, 5500 TL civarlarını buluyor. SSD olmadan almanızı tavsiye etmem bu tarz ücretlerdeki bilgisayarları. @ahakan ismailsarp 5 yıl önce