5000TL Oyun Amaçlı Sistem Önerisi

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anakart : ASUS H170 Pro Gaming

    İşlemci : Intel Core i7-6700

    Ekran Kartı : ASUS RX 480 8GB

    Ram : G.Skill RipjawsV 16GB Kit 3000 MHz CL15

    Harddisk : Seagate 3,5″ 2TB Barracuda 7200 RPM

    SSD : Samsung 250 GB 850 EVO M.2

    Kasa : Cooler Master Storm Scout 2

    Güç Kaynağı : Cooler Master G650M 80PLUS

    Soğutma : Cooler Master Hyper 412 PWM

    5000TL Oyun Amaçlı Sistem Önerisi

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hep uçlarda dolaşıyorsun @ardh, senin normalin yokmu?! :) Önce Windows XP'li tarihten kalma sistemler günümüz kullanımlarına nasıl uygun hale getirilebilir çözümleri, sonra 5000'lik sistem tavsiyeleri.. :) Yok yok eleştiri falan değil, sadece durum tespiti.. :) temmuz 7 yıl önce
    • Bu arada aşağı oy, bana ait değil. :) temmuz 7 yıl önce
    • Kafama göre çözüm önerileri, sistem tavisyeleri paylaşıyorum. シ Kim neden aşağı oyladı? Başka bir soruya verdiğim cevapda aşağı oylanmış kim aşağı oyluyorsa sıralamada geçmek içinmi oyluyor? シ ardahd 7 yıl önce
    • Profilinden gördüm candan oylamış シ Bir sıkıntınmı var candan? ardahd 7 yıl önce