502 Bad Gateway Yandex sorunu - 11 Eylül 2018

Bilgisayardan mail.yandex.com.tr adresinden Yandex mail hesabıma girmeye çalışırken 502 bad gateway nginx hatası alıyorum nasıl çözebilirim?

Yandex hesabıma girmeye çalışırken 502 Bad Gateway hatası veriyor çözümü nedir?

502 Bad Gateway Yandex sorununun çözümü nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yandex 502 Bad Gateway hatasının sebebi nedir?

    Yandex.Mail, Yandex.Disk gibi Yandex servislerine girmeye çalışırken 502 Bad Gateway gibi çeşitli değişik hatalar veriyor. Bugün itibariyle Yandex'in sunucuları teknik problemlerden ötürü ciddi sorunlar yaşadığı için Yandex.Mail'e ve diğer Yandex servislerine girmeye çalışırken 502 Bad Gateway hatası veriyor ve Yandex servisleri kullanılmıyor.

    Yandex 502 Bad Gateway hatasının çözümü nedir?

    Sorunun kaynağı sizin bilgisayarınız veya internetiniz değil. Sorun tamamen Yandex'in teknik alt yapısından sunucularından kaynaklı. Şu anda dünya genelinde Yandex.Mail ve diğer Yandex servislerini kullanan tüm kullanıcılar sizin gibi 502 bad gateway hatası alıyor. Yandex servislerinde çıkan 502 Bad Gateway hatasını çözmek için sizin yapabileceğiniz herhangi bir şey yok. Hatanın düzelmesini beklemelisiniz.

    502 Bad Gateway bir sunucu hatasıdır. Yandex sorunu en kısa zamanda düzeltecektir.

    omercik omercik (9418)