502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

Bir web sitesine girmek istediğimde şu hatayı alıyorum:

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server.

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server. hatası ne anlama geliyor?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu açıklama son kullanıcı içindir, geliştirici ve sistem yöneticileri için değildir.

    502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server. hatası bir sunucu hatasıdır. Girmek istediğiniz web sitesi çökmüş anlamına gelir. Yani sorun sizde değil web sitesinin sunucusundadır.

    Hatayı siz düzeltemezsiniz. Site yetkililerinin hatayı düzeltmesi gerekir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bir siteye girerken 502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server hatası alıyorsanız

      • VPN kullanıyorsanız kapatın
      • Proxy kullanıyorsanız proxy devre dışı bırakın
      • Bunlar nedir bilmiyorsanız bunlar sizde zaten yoktur o zaman girdiğiniz sitede sorun vardır.

      hakan hakan (15409)