503 Looks like a mayday situation! hatası

Bir web sitesine erişmek istediğimde  Zenmate  503 Looks like a mayday situation! This server temporarily unavailable, please choose another location. Your Zenmate Team hatası alıyorum.

 503 Looks like a mayday situation! hatası ne anlama geliyor? Çözümü nedir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    503 Looks like a mayday situation! This server temporarily unavailable, please choose another location. Your Zenmate Team hatası nedir?

    Zenmate sunucularından birinde (O an kullandığınız) sunucu da bir hata oluştuysa karşınıza bu jhata mesajı gelir. Hata  Zenmate sunucusunun o an için hizmet veremediği anlamına gelmektedir.

    Hatanın çözümü için ZenMate içinden başka bir lokasyondaki sunucuyu seçmek veya Zenmate'i devre dışı bırakmaktır.

    Zenmate sunucuları zaman zaman yoğunluktan dolayı yanıt veremez duruma gelir. Bu durumda en hızlı çözüm başka bir zenmate sunucusuna geçmektir.

    murat murat (12492)