504 ERROR The request could not be satisfied ne demek?

0

Bir foruma girmek istiyorum karşıma 504 ERROR - The request could not be satisfied.CloudFront attempted to establish a connection with the origin, but either the attempt failed or the origin closed the connection. We can't connect to the server for this app or website at this time. There might be too much traffic or a configuration error. Try again later, or contact the app or website owner.
If you provide content to customers through CloudFront, you can find steps to troubleshoot and help prevent this error by reviewing the CloudFront documentation. diye sayfa geliyor. Bu ne anlama geliyor? Siteye girmem mümkün mü? Telefonuma root atıcam çözümü bu sitede.

Anonim Anonim (141)
9 ay önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Girmek istediğin site Amazon Cloudfront üzerinde bulunduruluyor olmalı.  504 ERROR The request could not be satisfied mesajı da İstek yerine getirilemedi / istek karşılanamadı anlamına geliyor. Kısaca girmek istediğin sitenin sunucuları çökmüş. Sunucular hizmet veremez demek.

  Popüler bir siteyse sorunla ilgilenir ve kısa sürede çözerler diye düşünüyorum.  Siteye çok fazla trafik olabilir ya da sitede bir yapılandırma sorunu olabilir. 

  504 ERROR The request could not be satisfied  alınan sitelere, sitenin teknik sorumlusu sorunu düzeltene kadar giremezsin. Hata senlik bir hata değil anlayacağın.  Bu teknik sorun giderildiğinde 504 ERROR The request could not be satisfied  hatası da artık karşına gelmez.

  Fakat VPN filan kullanıyorsan öncelikle VPN 'i devreden çıkart derim. Bazen VPN sunucularında olan hatadan dolayı siteler açılmayabiliyor. Sorun tek bir sitedeyse yani tek bir sitede 504 ERROR The request could not be satisfied alıyorsan o zaman sorun sadece o sitede demektir. VPN ile ilan alakalı değildir. 

  murat murat (10843)
  9 ay önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol