504 Gateway Time-out Yandex sorunu - 11 Eylül 2018

Yandex hesabımla yandex'e giriş yapmak istediğimde https://mail.yandex.com.tr/ adresinden 504 Gateway Time-out hatası alıyorum.

Yandex sunucularına erişmek isterken neden 504 Gateway Time-out hatası alıyorum?

504 Gateway Time-out hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yandex 504 Gateway Time-out  sorununun çözümü nedir?

    Yandex hizmetlerinden faydalanıyorsanız şuan 504 Gateway Time-out  hatası alabilirsiniz. 11 Eylül 2018 tarihinde yani bugün Yandex sunucuları teknik sorunlar yaşadığı için Yandex kullanıcıları yandex hizmetlerini kullanamıyorlar.

    Sorunun kaynağı yandex sunucularıdır. Yani sorun size özel bir sorun değil. Şuanda dünya genelinde tüm yandex kullanıcıları 504 Gateway Time-out  hatası alıyorlar.

    Yandex 504 Gateway Time-out  hatasının çözümü şuan sizin tarafınızdan yapılacak işlemlerle sağlanamaz. Hatanın düzelmesini beklemekten başka bir çare yok.

    504 Gateway Time-out  sunucu taraflı bir hata.  Yandex yetkilileri sorunu en kısa sürede düzelteceklerdir.

    alattin alattin (16984)