504 Gateway Time-out

Bir web sitesine girmek istediğimde  504 Gateway Time-out - nginx/1.1.19  yazan bir sayfa çıkıyor. Web sitesine giremiyorum. 504 Gateway Time-out hatası nedir bu hatayı nasıl çözerim? Site bu https://pasteboard.co/

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    504 Gateway Time-out sunucu taraflı bir hata. Kısacası girmek istediğin web sitesi çökmüş demek dostum. Haa VPN filan kullanıyorsan VPN kaynaklı da olabilir. Denemek için önce VPN uygulamasını kapat. VPN nedir bilmiyorsan bu kısmı geç.

    Bir öneri yüklü başka tarayıcın varsa onunla siteye girmeyi dene. Mesela Opera olabilir. Yüklü değilse de yükle bulunsun. Böylelikle tarayıcıda mı sorun yoksa sitede mi kesin anlarsın. Fakat yukarıda da dediğim gibi 504 Gateway Time-out hatası web sitesi çökmüş demek.

    murat murat (12492)