5500 TL'ye hazır bilgisayar kasası toplamak istiyorum. Bana bilgisayar toplamamda yardımcı olur musunuz?

    Toplam 1 Cevap

    Toplamda 5300 TL

    Ekran kartını aşağıdaki ürün ile değiştirirsen 100 - 150 TL daha ucuza gelir. Yada RAM'den sadece bir tane alırsan yine aynı şekilde 289 TL düşmüş olur. Ekran kartını aşağıda ki  yapıp RAM'i de 8 GB olarak yani bir adet aldığınn zaman toplamda 4900 TL oluyor.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a-n/ burdaki kasanın işlemcisini AMD Ryzen 3500X 3.6 ghz yapsam olurmu neonns 3 yıl önce
    • Evet yapılabilir ama PSU ve SSD konusunda bir şey diyemeyeceğim @neonns, bunun linkini atmıştım sanki sana hydra 3 yıl önce