5500 TL'ye uzun ömürlü ve orta FPS'de oyun oynayabileceğim bilgisayar önerisi.

5500 TL'ye alabileceğim en iyi bilgisayarı almak istiyorum. Uzun ömürlü ve orta FPS de rahat oynayabileceğim bilgisayar istiyorum.

neonns neonns (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben elinizde ki sistemi göremiyorum? Sistemi ve bütçenizi belirtir misiniz?

    Edit;
    Hazır alacaksan Aşağıda ki sisteme bak, 6000 TL, yanlış hatırlamıyorsam bir keresinde indirimdeyken 5200 TL idi.
    ModArt PC-MA1
    Özellikleri :

    • R5 3500X,
    • 8x2 3000 MHz RAM,
    • Sandisk Ultra 500 GB Nvme M2 SSD,
    • Corsair Carbide Spec Delta 550Watt Kasa,
    • B450M Dragon Anakart,
    • Rog Strix 1660Super.

    Tavsiyem bütçeni az arttırıp yukarıda ki sistemi alman.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • malesef bütcemi baya bi geçiyor yani 5500 geçmemesi lazım neonns 3 yıl önce
    • hemde stoklarıda bitmiş neonns 3 yıl önce
    • Araştırayım @neonns hydra 3 yıl önce
    • https://uzmanim.net/soru/pc-alicam-ama-iyi-olup-olamadigina-karar-veremedim-yardimci-olurmusunuz/106899 hydra 3 yıl önce
    • @neonns bu arkadaşa orada ki sistemi önerdim bakabilirsin, parça parça. hydra 3 yıl önce

    • Cevabımı düzenleyip sistem önerisi yapacağım ama ondan önce attığın sistem de ki Kasanın malzeme kalitesi kötü ve içerisinde gelen PSU da bir o kadar berbat ve kalitesiz bir PSU, ayriyetten SSD'de sorunlu bir SSD hydra 3 yıl önce
    • kasa toplamama yardımcı olursanız sevinirim neonns 3 yıl önce
    • Bir sistem önerisi yaptım hydra 3 yıl önce