554 5.7.1 you are not allowed to connect hatasının çözümü nedir?

Microsoft Outlook kullanıyorum. 554 5.7.1 you are not allowed to connect hatası alıyorum. Hesap bilgilerim doğru. Düne kadar çalışıyordu. Şirket maili kullanıyorum. Microsoft 365 kullanıyoruz. Ara ara bu 554 5.7.1 you are not allowed to connect hatası karşıma çıkıyor. 554 5.7.1 you are not allowed to connect hatasının çözümü nedir? Aynı şekilde OneDrive kullanıyorum  OneDrive da da hata alıyorum.

Anonim Anonim (156)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft 365, Onedrive sunucuları son bir kç haftadır ara ara teknik sorunlar yaşıyor. Özellikle 7 Haziran 2023 tarihinde oldukça sık sunucu sorunu oldu. Eğer tüm bilgileriniz doğruysa herhangi bir değişiklik yapmadıysanız ve 554 5.7.1 you are not allowed to connect hatası alıyorsanız Microsoft sunucularında sorun olma ihtimali çok yüksek.

    Bahsettiğim sorun tüm dünya genelinde özellikle Asya ülkelerini etkiledi. Microsoft 365 kullanan pek çok kullanıcı 554 5.7.1 you are not allowed to connect hatası ile karşılaştı.  Sorunun çözümü için bir müddet beklemek ve Microsoft sunucularının tekrar eski haline gelmesini beklemek gerekiyor.

    hakan hakan (15424)
    11 ay önce cevaplandı