6000 TL civarında hem ofis hem oyun laptop tavsiyesi

laptop marka tavsiyesi

malidemir malidemir (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    6000 TL'ye oyuncu dizüstü bilgisayarı bulamazsın.

    Aşağıda ki ürüne bir göz at;

    İçinde GTX 1650 + Ryzen 5 3550H işlemcisi bulunuyor. Yalnız internette 2 GB'ı işlemci kendine ayırıyor söylentisi var, ekran kartı olmasına rağmen bunu anlamadım eğer öyle bir şey varsa 8 GB RAM'den sana 6 GB RAM kalır, bu da oyun için yetersiz kalır. Ayriyetten 256 GB M2 SSD Bulunuyor, hız açısından gayet performanslı bir depolama birimi.

    Eğer Stokta Olsaydı aşağıda ki ürünü önerirdim, stokta kalmamış. Arayıp sorduğum da ise en az 3 - 4 ay sonra gelebileceğini söylediler, net bir şey diyemediler maalesef.

    hydra hydra (3800)