64 bit oyunu 32 bitte çalıştırma

Bir arkadaşımın bilgisayarı 32 bit. Bende 64 bit oyunlar var.  64 bit oyunları bu 32 bit bilgisayarda çalıştırabilir miyim?

Yani kısaca 64 bit oyunu 32 bitte çalıştırmak için bir program veya crack var mı?

alivecan alivecan (337)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    32 bit Windows işletim sistemi üzerinde 64 bit oyunları çalıştıramazsınız. Böyle bir program olduğunu da sanmıyorum. Ancak bilgisayar destekliyorsa, biligisayara 32 bit yerine 64 bit Windows işletim sistemi kurabilirsin.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

      32 Bit sistemde 64 bit oyunu çalıştıramazsınız. Bu mümkün değil. Yine 32 bit sistemde 64 bit oyun çalıştırmak için bir program yok.

      murat murat (12492)