6gb ram taktırdım bilgisyara ama baktığımda 2 gb ram olarak haala gözüküyor nasıl düzltebilirim ne yapmam lazım bunun için

Bilgisayarın rami ikiydi 6 gb ram taktırdım ama haala 2 gb ram olarak gözüküyor

yusufdogan44 yusufdogan44 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşletim sistemi W7 32bit olduğundan dolayı yapabilir. Eğer imkanın varsa hızlıca Win7 veya Win10 64bit işletim sistemi atarsan sorunun çözülebileceği kanısındayım.
    İkinci bir ihtimal Ram Arızalı olma ihtimali. (2gb Ram çıkar Sadece yeni aldığım rami takıp cihazı açmayı dene görüntü alırsan dediğim gibi işletim sistemini revize etmen yeterli olacaktır. )

    ahmetakturk ahmetakturk (31)
    2 yıl önce cevaplandı

      Laptop mu, masaüstü mü? Anakart modeli nedir? GPU-Z indirip Memory ve SPD kısmının ekran görüntüsünü atar mısın?

      hydra hydra (3800)