7-8 yıldır kayıp olan hotmail hesabına ulaşma

7-8 yıldır kayıp olan hotmail hesabıma nasıl ulaşabilirim lütfen yardımcı olun birde kayıp hive hesabına :(

muro2754 muro2754 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    onbeş hiç girilmeyen hesapları Outlook.com sıfırlıyor yeniden almanız gerekir

    hotmail hesabınzı hatırlıyorsanız tekrar alırsınız

    hesap oluştur tıklatın çıkkan sayfada hotmaill hesabınızı girin

    kullanılabilir diyorsa formu doldurun hesabınızı alırsınız

    bu hesap kullanılıyor başka bir hesap açın diyorsa halen aktiftir

    bu durumda hesap oluşturduğunuz zaman girdiğiniz tel no ister veya e posta birini girerek hesabınızı doğrulayın

    candan candan (4301)