70 ülkede e- ticaret yapabileceğimiz bir web sitesinin maliyeti ne kadar olur?

örnek türkiyede bir e ticaret sitesi kurdum. para birimi türk lirası haliyle ve alışverişlerde normal türkiyedeki gibi diğer 70 ülkede de kendi dillerinde ve kendi para birimlerinde gerçekleşecek. böyle bir web sitesinin ücreti kaç tl civarında olur.

kobra7 kobra7 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çok maliyetli olurdu. Ayrıca Türkiyede yapmak çok saçma olurdu, yabancı ülkelerde daha ekonomik, daha ucuz alınan bir ürün türkiyede satılsa sana koyacakları vergi vs her türlü zarar ettirirdi. Açıldığı gün iflas ederdin.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Diger E-ticaret paketlerine göre cep yakar da tr büyük firmaların bile öyle bir paketi yok neden çünkü talep arza göre hareket ediyolar örnek b ülkesi hiç trafik veya müşterisi yoksa adamlar neden b ülkesine dil destegi koysun ki ?

      krsn krsn (233)