700-800 TL bütçe ile LED monitör tavsiyeleri

Led monitör almam gerekiyor. Bütçem 700 800 TL

Önerilerinizi bekliyorum.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    • Ürünleri inceleyeceğin de şunu merak ediyorum. Bendeki eski monitör 22 inç ti. Mesala 24 inç alsam oynadığım oyunlara uyum sağlar mı. Mesala FIFA falan jackrudolphgs 4 yıl önce
    • @jackrudolphgs Merak etme sağlar. infinity 4 yıl önce

    Ne oyunları oynuyorsun ? . Ekran Kartınıda Belirtirmisin FreeSync veya G-Sync monitör önerebilirim. Monitör marka konusunda BENQ, AOC, Samsung, LG öneririm.

    SAMSUNG LC24F390FHMXUF 23,5

    Buda Fena sayılmaz Gaming Monitör değil ama Gerçekten Güzel bir monitör.

    LG 23,8" 24Mp59G IPS Full HD

    5ms ama Gerçekten güzel bir monitör 200 TL arttırırsan bu sana çok uygun olur hemde IPS ve birçok özellik.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    Asus VP247H 23.6" 1ms (Analog+DVI-D+HDMI) Full HD Monitör:

    https://www.trendyol.com/asus/asus-23-6-vp247h-1ms-m-m-d-sub-dvi-d--hdmi-led-monitor-siyah-p-2573002

    • 23,6 inç ekran boyu
    • 1ms tepki süresi
    • 100,000,000:1 kontrast oranı
    hakan hakan (15409)