75 TL'ye kadar kulak içi kulaklık tavsiyesi - 2019

Merhabalar 60-75 TL bandında kulak içi kulaklık arıyorum.

https://www.hepsiburada.com/jbl-c100siublk-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-ct-ie-siyah-p-HBV00000201EP?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=142&wt_pc=cimri.c.142.pc

bu kulaklık nasıldır? Söylediğim aralıkta bundan iyi kulaklık varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

ahakan ahakan (100)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    istediğin aralığa alınabilecek en iyi kulaklık senin de linkini verdiğin JBL C100SIUBLK .

    75 TL'ye kadar alınabilecek en iyi 3 kulak içi kulaklık

    1. JBL C100SIUWHT
    2. Pioneer SE-CL502T-W
    3. Philips SHE1350/00
    murat murat (12492)