8.1 windows nasıl etkinleştirilir.

8.1 windows nasıl etkinleştirilir., ekranımın sağ alt köşesinde silik harflerle windows' u etkinleştir yazısı çıkıyor. etkinleştirmek için kişisel ayarlarınıza gidin diyor. gidiyorum fakat orada da konuyla ilgili bir bölüm göremiyorum. saygılar, selçuk UĞUR

montorselcuk montorselcuk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 i şu şekilde etkinleştirebilirsiniz

    1. başlangıç ekranında cmd yazın ve enter tuşuna basın.
    2. Komut istemi ekranı açılacaktır buraya slui 3 yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Windows 8 etkinleştirme ekranı gelecektir.
    4. Ürün numaranızı girin ve Windows 8'i etkinleştirin.
    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      Rica ederim İnsanlara yardımcı olmayı seviyorum, hatamı açıkladığınız için teşekkür ederim daha dikkatli olmaya çalışacağım . saygılarımla

      mehmetyildiz mehmetyildiz (19)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Lütfen, doğrudan kopyala-yapıştır şeklinde, özensiz gönderilerde bulunmayın. hakan 9 yıl önce
      • Mehmet Bey, doğrudan kopyala yapıştır ile kopyaladığınız sitedeki reklamlar bile yazının içindeydi. İyi niyetinizden bir şüphem yok. Cevabınız içi teşekkür ederiz. Fakat bu tür konulara çok dikkat ediyoruz. Bu konuda anlayış bekliyoruz. hakan 9 yıl önce