8 mbps ttnet akk kaldırma

merhaba arkadaşlar ben bu ay kotayı aştım bir youtube kullanıcısı video paylaşmış ama onun tıkladığı yer bende yok videonun linki bu https://www.youtube.com/watch?v=osyPXGQldV4 bendeki modem arayüzüde böyle yanlız modemi alırken yetkili kişi modem şifresini ve ayarlarını yapmış videodaki gibi yaparsam bir sıkıntı olurmu

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu geçerli bir yöntem değil. Hiç bu tür arayışlara girme. Çok önceden bu tür yöntemler çalışıyordu. Artık böyle geçerli bir yöntem yok.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    Eskiden MTU ayarları ile oynanarak Adil Kullanım Kotası limiti kaldırılarak maksimum hız ile indirme yapılabiliyordu.Ancak şuanda bu açık kapatıldı ve MTU çalışmıyor.

    Eğer hızlar santral bazında kısıtlanıyorsa, Modem arayüzü üzerindeki hiçir ayar üzerinden bunu yapamayacaksınızdır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)