8. nesil Intel işlemcilere uygun anakart önerileri

En az 700 TL. İ3 8100 o kadar değil. Uygun fiyatlı anakartlar çıkacak mı? Ne zaman çıkar? Ve sizce fiyatları ne olur?

cesur20 cesur20 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    8. nesil Intel işlemciler, Z370 soketine sahip anakarta ihtiyaç duyuyor. Yani alacağın anakartın Z370 soketine sahip olması gerekiyor. Buna göre kendine bir anakart seçimi yap.

    MSI Z370 PRO Carbon AC

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hocam bu i5 ile aynı fiyatta? cesur20 6 yıl önce
    • İlla bunu almak zorunda değilsin. Ben bir örnek olarak bunu gösterdim. @cesur20 omercik 6 yıl önce

    Merhaba:
    Intel Core i3 8100 için uygun fiyatlı olan anakartlar;

    MSI Z370-A PRO LGA 1151

    Z370 Serisi 300 Serisi ile uygun yeni çıkan 8.nesil i3 işlemci

    nvidiagtx nvidiagtx (690)