8 Nisan 2017 Teamviewer çalışmıyor sorunu

Teamviewer programını açtığımda Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin.mesajı alıyorum.

Internet bağlantım var. Fakat Teamviewer sunucuya bağlanamıyor.

Teamviewer Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin.hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    8 Nisan 2017 Teamviewer çalışmıyor sorununun çözümü nedir?

    Şuanda Teamviewer'a bağlanamayan kullanıcılar, sorun sizde değil. Teamviewer sunucularını 8 saatlik bir bakıma aldı.

    Şuanda Teamviewer'a bağlanmak isterseniz karşınıza Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin şeklinde bir hata çıkacak.

    Teamviewer'dan gelen açıklama sunucuların en az 8 saat planlı bakımda kalacağı yönünde. Bu durumda alternatif uzaktan bağlantı araçlarına yönelmekte fayda var veya aceleniz yoksa yarını bekleyebilirsiniz.

    Dilerseniz Teamviewer sunucu durumunu buradan görebilirsiniz: status.teamviewer.com

    murat murat (12492)