8 yıldır hiç tweet atmamış birinin kullanıcı adını alabilir miyim?

Sırf nicki kapmak için hesap açmış, hesapta 8 yıldır HİÇ aktif olmamış. Yıl 2017 bu haksızlığa bir çözüm bulundu mu?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://support.twitter.com/articles/20169666?lang=tr

    Aktif görünmeyen bir hesaba ait kullanıcı adını almak istiyorum, ancak kayıtlı bir ticari markam yok. Bu durumda ne yapmalıyım?

    Aktif görünmeyen kullanıcı adları için gelen istekleri genellikle kabul etmiyoruz. Seçmek istediğiniz kullanıcı adı aktif görünmeyen bir hesap tarafından kullanılıyorsa, Twitter'daki kullanımınız için uygun olan bir benzerini seçmeyi deneyin. Genellikle sayı veya alt çizgi ekleyerek veya kısaltmalar kullanarak benzersiz kullanıcı adları oluşturabilirsiniz.

    misty misty (556)