800-900 TL arası TV tavsiyesi

Merhaba. Televizyon ekranı bozulduğu için bir TV alacağız, 800-900 TL bütçe arası optümal düzeyde ne alınabilir?

Mümkünse 80 ekran (30 inch arası) ve dahili uydusu olsa iyi olur. Araştırdım da istediğim özelliklere uygun bir sonuç bulamadım. Cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.

rzgr rzgr (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    LG Televizyon

    Regal 32 inç televizyon 1366x768

    Seg 32 İnç Televizyon

    Bu üç televizyonun yorumları iyi, LG, REGAL, SEG zaten bilindik markalar. 32 inç bunlar.

    Yumatu YMT32 FULL HD, 32 inç televizyon. Yumatu markasını daha önce duymadım ama yorumları iyi gibi.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim, a101 'e daha uygun fiyatta gelecekmiş haftaya o daha uygun sanırım :) sizin görüşünüz nedir rzgr 4 yıl önce
    • Evet güzel görünüyor 39 inç hd uydu alıcılı bir televizyon en ucuzu 101 de https://www.a101.com.tr/elektronik/hi-level-39hl560-39-hd-uydu-alicili-led-tv/ hydra 4 yıl önce

    Sana önere bileceğim 2 tane televizyon var fakat biraz bütceni aşar ama biraz daha üzerine eklersen daha iyisini ala bilirsin. Sana yine o senin bütcene göre tevizyon markası önereceğim.

    Bu iki televizyon senin biraz bütceni aşar fakat alabileceğin en iyi televizyon bunlar diye bilirim biraz daha eklersen

    Vestel 32HB5000 HD 32" Uydu Alıcılı LED Televizyon 984,02 TL

    LG32MN19HM 32" 82 Ekran HD Ready LED Monitör TV 32MN19HM-P 1.118,50 TL

    Senin bütcene göre televizyonlar ise şunlar:

    Awox KPA 3290 Televizyon 879,00 TL

    Sunny Woon WN32DEG04 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı HD LED TV 889,00 TL

    darkcrak darkcrak (5168)