800 TL bütçe ile alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisi?

Benim 800 tl bütçem var ve öğrencıyım sızce hangı telefonu almalıyım bana bir fikir verir misiniz?
Lg G3 stylus  8gb ı düşünüyorm ama çok kararsızım.

800 TL bütçe ile alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisi?

deathswat deathswat (17)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne derece ve niçin telefon kullandığını söyler misin ?

    bcaggul bcaggul (117)
    8 yıl önce cevaplandı

    • ya işte öğrenciyim uzun ömurlu olsun oyunlarda felan kasmasın arka kamerası iyi olsun yeter deathswat 8 yıl önce
    • O zaman general mobile tam sana uygun 3-4 farklı uygun telefon seçeneği var internetten araştırıp bulabilirsin :) bcaggul 8 yıl önce