80071a90 windows update hatası

Bu hatayı nasıl gideririm? Fix it vs. işe yaramıyor güncelleme dosyasını(.msu) .cab dosyasına dönüştürüp dism üzerinden yükleyeceğim yine aynı hatayı veriyor yardım lütfen

KB5008212 bir tek bunu yüklemiyor diğerlerini yükledim sorun yok. İ.S.; Windows 10 Enterprise

oluk oluk (47)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba

    su linke bir bak isine yarayabilir

    support.microsoft sitesinde su konu basligina bakabilirsin (Eksik veya bozuk sistem dosyalarıyla ilgili sorunları gidermek üzere Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanma) parantez icindeki konu basligini bak lütfen

    baran1235 baran1235 (1)
    1 yıl önce cevaplandı

    • reis bunların hepsini denedim ben olmuyor en son usb'ye kurduğum windows'tan, bilgisayara kurulu windows'a güncellemeyi çevrimdışı olarak tümleştirdim oldu sağol yardımın için oluk 1 yıl önce