8500 TL monster notebook önerisi? Fiyat performans monster bilgisayar önerisi?

En fazla 8500TL olursa daha iyi olur. www.monsternotebook.com.tr/ bu bilgisayarlar arasında fiyat performans olarak en uygunu hangisi?

malidemir malidemir (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Zaten monster bilgisayarlarda fiyat arttıkça bilgisayarın özellikleride artıyor yani sana önerebileceğim 2 adet bilgisayar var ama birisi 8500 TL diğeri 8600 TL.

    Abra A7 V12.1.2 17,3" Oyun Bilgisayar 8.499,00 TL

    Abra A7 V12.2.2 17,3" Oyun Bilgisayarı 8.599,00 TL

      darkcrak darkcrak (5158)
      3 yıl önce cevaplandı

        8900 TL Game Garaj Blaster 7TN-120.

        RAM 8 GB ama RAM ileride eklenilebilecek bir şey ama ekran kartı, bir aldınmı bir daha değiştiremezsin, o yüzden ekran kartına ağırlık verip RAM'den kısılmalı. Alınabilecek en iyi laptop şuan yukarıda ki.

        hydra hydra (3800)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Game garaj sponsorun mu? darkcrak 3 yıl önce
        • Ne alaka? Monster sponsorun mu? Niye monster öneriyorsun? @darkcrak hydra 3 yıl önce
        • Adam monster yazdı diye knk :D darkcrak 3 yıl önce
        • Soruda monster önerisi diyor. darkcrak 3 yıl önce
        • Aynı bütçeye daha iyisini attım, 8600 TL'ye 1650 Ti alabilir, 300 TL fazla verip 1660 Ti almak varken. Zaten laptoplarda ki ekran kartları bilgisayardaki ekrana kartlarından daha az performans verdiği için en iyi ekran kartlı laptobu seçmesi gerekli hydra 3 yıl önce