8gb ramım var 6,97 kullanılabilir diyor nasıl düzeltebilirim?

merhaba beyler benim bir ram sorunum var. Başlıktakı gibi benim normalde 8gb ram im var 6,97 gösteriyor ne yapmalıyım

arjin arjin (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Al kardeş videoyu izlerseb sorunun gider   :

    https://youtu.be/6fkkb9rjZ2k

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Verilen linkteki videolu anlatım, farklı bir konu içindir, @arjin'in sorusuyla alakası yok (Zira bahsedilen PC'nin zaten 64 Bit olduğu anlaşılıyor). Tam veya iyice bilmediğin hususlarda görüş belirtmemeli, yol göstermemelisin. Böyle yaparsan yanıltıcı olabilir ve başkalarına zarar verebilirsin @malgibiolan temmuz 6 yıl önce

    Aradaki farkı anakart ile tümleşik (onboard) ekran kartın kullanıyor olmalı. Yapacak birşey yok.

    temmuz temmuz (12505)