90 216 212 05 39 telefon numarası kime ait?

90 216 2120539 bu numara kime ait, sürekli cevapsız çağrı görüyorum, türk telekom filan mı?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetten baktım. Su arıtma cihazı satıyorlarmış. Spam yani istenmeyen arama. Sen ve senin gibi yüzlerce kişiyi otomatik olarak arıyorlar.  Su arıtma cihazı satacaklar akılları sıra. Telefonunda engelleme özelliği varsa engelleyebilirsin. Android Oreo da güzel bir özellik var. 90 216 2120539 gibi reklam, satış amaçlı aramaları doğrudan SPAM olarak gösteriyor. Ben denk gelirsem açmıyorum böylelikle. Oldukça faydalı bir özellik.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

      +90 216 212 05 39 beni de aradı.Açar açmaz "su hayattır..."  Gibi bir şey söylüyor.  Span arama telefonu açmayabilir ve numarayı engelleyebilirsiniz. Aramalara baktım daha önce de aramışlar ve hep hafta sonu aramışlar.

      alattin alattin (16984)